20 Haziran 2024
  • Ankara27°C
  • İstanbul28°C
  • İzmir32°C
  • Giresun25°C

BORA KILIÇ YENİDEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

ŞEBİNKARAHİSARLI HEMŞERİMİZ BORA KILIÇ MHP’DEN GİREUN’DA 3.SIRADAN TEKRAR ADAY GÖSTERİLDİ

BORA KILIÇ YENİDEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

20 Eylül 2015 Pazar 16:23

Geçtiğimiz 7 Haziran seçimlerinde MHP’nin Giresun’da 3.sıradan Aday gösterdiği Şebinkarahisarlı Hemşerimiz Bora KILIÇ 1 kasım 2015'de yapılacak seçimler için yeniden adaylık başvuru yapmıştı. 

18 Eylül Cuma günü Milliyetçi Hareket Partisinin YSK'ya verdiği listede Bora KILIÇ Giresunda yeniden 3.Sırada aday gösterildi.

ŞEBİNHABER ailesi olarak Şebinkarahisarlı hemşerimiz Bora KILIÇ'A başarılar dileriz.

Bora Kılıç Kimdir kendi ağzından tanıyalım ;

Kıymetli Hemşerilerim,

 Kendimi kısaca tanıtmak istersem, İsmim Bora Kılıç, 01.10.1976 Şebinkarahisar, Kinik Köyü doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi İstanbul’da yaptım. Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümü mezunuyum.

Öğrencilik dönemimden bu yana İstanbul’da ikamet ediyorum, ancak ilimiz Giresun ve İlçemiz Şebinkarahisar’la sürekli iletişim halindeyim. Makine Teknisyeniyim. İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan bilgisayar, fotokopi makineleri kırtasiye ve sarf malzemeleri vs. ticareti ile uğrasan bir şirketimizin yöneticisiyim. Evliyim. Is dünyası ve sivil toplum ve siyaset alanında aktif bir şekilde faaliyette bulunan bir hemşeriniz ve kardeşinizim.

İlk gençlik yıllarımdan itibaren milliyetçi muhafazakâr bir ailenin mensubu olarak partimizin temel felsefesi ile ülkü ocaklarında tanıştım ve çocukluğumdan itibaren sosyal ve aktif bir yapıda olduğumdan siyaset ve cemiyet hayatında sürekli çalışan bir kardeşinizim. Sahsım insana hizmetin en büyük ibadet olduğu düsturu ile yetişmiş bir kardeşiniz olarak siyaset, ticaret ve cemiyet hayatımda her zaman basta memleketimiz insani olmak üzere sürekli hizmet üretme faydalı olma gayreti içinde bulundum.

Genç yaşımdan itibaren bu aktivitelerin sayesinde İstanbul’da Derneği olmayan Kinik köyümüze 22 Yaşında 1998 yılında İstanbul’da kurucu başkan sıfatı ile arkadaşlarımla birlikte köy derneğimizi kurduk. Yine o dönem İstanbul Taşdelen Belediyesinde de bu sosyal çalışmalardaki aktifliğim ve sosyal yönüm nedeni ile dikkat çektiğimizden Türkiye’nin en genç belediye meclisi olarak görev aldım ve memleketimizin insanlarına birçok faydalı hizmetler ürettim.

İstanbul’da bulunan Giresun ve Şebinkarahisar cemiyetlerinin sürekli içinde olarak yöremiz insanından hiçbir zaman kopmadım. İstanbul Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Şebinkarahisar Vakfında üyelik ve yöneticilik yaptım.

Keza uzun yıllardır gayri faal olan Şebinkarahisar Is Adamları Derneğini yeni bir anlayışla ele alarak SEBINSIAD (Şebinkarahisarlı Sanayici ve Is adamları Derneği) adıyla yeniden yapılandırarak canlandırdım ve halen bu derneğin başkanlığını yürütmekteyim. Uzun yıllardır MHP Çekmeköy ilçe teşkilatında yöneticilik yapmaktayım. Esim Arzu Kılıç’ta ayni şekilde MHP Çekmeköy ilçesinde Kadın Kolları başkanıdır.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.