03 Temmuz 2020
  • Ankara31°C
  • İstanbul31°C
  • İzmir36°C
  • Giresun27°C

GİRESUNSPOR’DA TEKNİK DİREKTÖR SORUNU CUMA GÜNÜNE KADAR ÇÖZÜLECEK

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör konusunun cuma gününe kadar netleşeceğini belirtti.

GİRESUNSPOR’DA TEKNİK DİREKTÖR SORUNU CUMA GÜNÜNE KADAR ÇÖZÜLECEK

24 Haziran 2015 Çarşamba 14:30

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör konusunun cuma gününe kadar netleşeceğini belirterek, "Bizle bu savaşa girecek, bu şehri bizimle birlikte sırtlayacak, bizimle hem ağabey hem kardeş hem hoca olacak bir teknik direktör arıyoruz" dedi.

"10 gündür tatilde de gözüksek çok fazla tatil yaptığımızı söyleyemem" diyen Bozbağ, "Yeniden aldığımız sorumluluğun gereği olarak orada da çalışmaya devam ettik. Gelişmeleri yakından takip eden bir yönetim kurulumuz var. Çok fazla acele edip bundan sonraki süreçte camiamıza çok zarar vermemesi için ince eleyip sık dokuyoruz" diye konuştu.

Geçtiğimiz sezon Giresunspor’un teknik direktörlüğünü yürüten Erkan Sözeri ile maddi konularda anlaşamadıklarını söyleyen Bozbağ, "Erkan Sözeri’ye teşekkür ediyorum. Maddi konularda aramızda uçurum vardı. Daha başarılı olsun, kendi istediğini yapsın istedim. Biz herkesin fikrine saygı duyuyoruz. Biz anlaşmalarımızı bir senelik yapıyoruz. Devam etmek istemeyenle yollarımızı ayırıyoruz" ifadelerini kullandı.

"LİSTEYE HER GÜN YENİ İSİMLER GELİYOR"

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör sorununu cuma gününe kadar çözeceklerini söyledi.

Ümit Özat ve İsmet Taşdemir isimlerinin gündemlerinden çıktığını aktaran Bozbağ, "Cumaya kadar hoca konusunu çözmeye çalışacağız. Yarın akşam çözülmezse cumaya kadar çözülecek. Genç bir teknik adamla çalışmak istedim ama onlardan pek bir elektrik alamadım. Görüştüğümüz hocaların hepsi hemen hemen bilinen hocalar. Ne düşünüyorlar, hedefleri ne, Oyun sistemleri ne bütün konuları değerlendiriyoruz. En son da Giresunspor’un maddi şartlarını söylüyoruz. Bu benim üçüncü senem bir kişinin bile Giresunspor’da haczi yoktur. Demek ki, bir aldığımız hocanın borcunu tahtaya bırakmıyoruz. Hocaya 1 milyon verdin mi hoca çok. Biz asla 1 milyon vaat edip ödemeleri geciktirmeyiz. Biz bizimle bu savaşa girecek hoca arıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.