18 Mayıs 2024
  • Ankara11°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir19°C
  • Giresun12°C

NURETTİN BAY İSTİNYE KONSERİ ERTELENDİ

ŞEBİNKARAHİSARLI HEMŞERİMİZ, YÖREMİZİN SEVİLEN SANATÇISI NURETTİN BAY'IN SARIYER, İSTİNYEDE DÜZENLENECEK OLAN KONSERİ ERTELENDİ.

NURETTİN BAY İSTİNYE KONSERİ ERTELENDİ

30 Temmuz 2013 Salı 05:07

ŞEBİNKARAHİSARLI HEMŞERİMİZ, YÖREMİZİN SEVİLEN SANATÇISI NURETTİN BAY'IN SARIYER, İSTİNYEDE DÜZENLENECEK OLAN KONSERİ BAŞKA BİR TARİHE ERTELENDİ.

Program organizatörü tarafından yapılan açıklama ise şöyle.

Mısırda yaşanan katliam nedeniyle Sarıyer İstinye Sahilin'de Ramazan etkinlikleri kapsamında 30 Temmuz 2013 tarihinde yapılması planlanan Şebinkarahisarlılar Gecesi'de iptal edildi.

Yapılan açıklamada sanatçı Nurettin Bay’ın da 30 Temmuz 2013 Salı günü sahne alacağı gecenin 2 Ağustos 2013 Cuma tarihine ertelendiği duyuruldu.

Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde...

Mısır halkının haklı direnişine, Mısır ordusunun ateşli silahlar ile müdahale etmesi dolayısı ile yüzlerce Müslüman katledilmiş ve binlerce insan yaralanmıştır. Bu sebeple Sarıyer İstinye Sahilinde Ramazan etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programda Nurettin Bay’ın sahne alacağı Şebinkarahisar gecesi 2 Ağustos 2013 Cuma tarihine ertelenmiştir.

Tüm Şebinkarahisarlıların ve Nurettin Bay sevenlerinin programın bu sebepten dolayı ertelenmesini anlayışla karşılayacaklarını ümit ederiz.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.